Прем'єрка Нової Зеландії прокоментувала стрілянину в мечетях

Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн коментуючи стрілянину в мечетях країни, заявила, що це один з "похмурих днів".

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. 

"Це один з найбільш похмурих днів Нової Зеландії. Очевидно, що те, що тут сталося, є екстраординарним і безпрецедентним актом насильства", - сказала Ардерн.

Вона зазначила, що багато постраждалих можуть бути мігрантами та біженцями, проте "вони вирішили зробити Нову Зеландію своїм домом".

"Вони - це ми", - додала новозеландський прем'єр.

Раніше повідомлялося, що стрілянина сталася в двох мечетях Крайстчерча і міській лікарні. В результаті атаки загинули щонайменше 27 людей. 

Одним з озброєних людей є австралієць, який написав 37-сторінковий маніфест, який описує його наміри. У ньому злочинець каже: "Це терористичний акт".

Новое время

15-03-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Радикальна Партія Олега Ляшка, обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика