Росія більше місяця ігнорує запити України щодо затриманих українських моряків - омбудсмен 

Український омбудсмен оприлюднила лист до Москалькової, в якому вказує, що 16 травня направляла їй запит щодо екіпажу «ЯМК-0041», але й досі не отримала відповіді.

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова не відповідає на запити уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової з приводу екіпажу затриманого біля берегів Криму українського судна «ЯМК-0041».

Про це Денисова повідомила в Facebook. 

Український омбудсмен оприлюднила лист до Москалькової, в якому вказує, що 16 травня направляла їй запит щодо екіпажу «ЯМК-0041», але й досі не отримала відповіді. 

Денисова зазначила, що моряки оголосили голодування, але до них не допускають адвокатів. «На скарги окупаційні адміністрації Криму не реагують», - підкреслила український омбудсмен.

Як повідомляв УНІАН, моряки українського риболовецького судна, затриманого 4 травня російськими прикордонниками біля берегів окупованого Криму, відмовилися від їжі. 

За словами кримського адвоката Едема Семедляєва, члени екіпажу «в розпачі від невизначеності».

УНІАН

26-06-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика