Росія більше місяця ігнорує запити України щодо затриманих українських моряків - омбудсмен 

Український омбудсмен оприлюднила лист до Москалькової, в якому вказує, що 16 травня направляла їй запит щодо екіпажу «ЯМК-0041», але й досі не отримала відповіді.

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова не відповідає на запити уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової з приводу екіпажу затриманого біля берегів Криму українського судна «ЯМК-0041».

Про це Денисова повідомила в Facebook. 

Український омбудсмен оприлюднила лист до Москалькової, в якому вказує, що 16 травня направляла їй запит щодо екіпажу «ЯМК-0041», але й досі не отримала відповіді. 

Денисова зазначила, що моряки оголосили голодування, але до них не допускають адвокатів. «На скарги окупаційні адміністрації Криму не реагують», - підкреслила український омбудсмен.

Як повідомляв УНІАН, моряки українського риболовецького судна, затриманого 4 травня російськими прикордонниками біля берегів окупованого Криму, відмовилися від їжі. 

За словами кримського адвоката Едема Семедляєва, члени екіпажу «в розпачі від невизначеності».

УНІАН

26-06-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Дата народження: 17 грудня 1992р. Відомості на момент обрання: освіта вища, помічник народного депутата України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 62.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика