Росія програла Україну безповоротно — Геращенко

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко наголошує, що Україна дистанціювалася від російського політичного життя.
Про це вона написала у Facebook.

«Ми - точно можемо прожити без РФ. Й прагнемо одного - аби Кремль відчепився від України. Росія без України - не може, бо це крах їх імперських амбіцій, це повний програш їх зовнішньої політики, це вбивство ключового міфу про «адін народ». Ми на правильному шляху, друзі. Й Україну Росія вже програла. Безповоротно», - підкреслила Геращенко.

Вона пригадала 2000 рік, коли працювала журналістом і, зокрема, висвітлювала президентські вибори в РФ та зазначила, що тоді на українському телебаченні обов'язково були сюжети про РФ, а українські журналісти знали усіх політиків, державних діячів Росії, а «політичні вибори і політичне життя в Україні йшло за московськими лекалами».

«Величезне щастя, що тепер цього немає. Ми дійсно відірвалися від запорєбріка. Й питання не лише в тому, що там вбиті всі основи демократії і немає більше парламенту і уряду, а є лише Путін і Кремль, тому немає жодного сенсу знати, хто там міністри - спікер, бо це не має жодного значення, бо всі вони призначені і в одну хвилину можуть бути зняті однією людиною», - наголосила перший віце-спікер.

Вона також висловила здивування тим, що на сесії ПАРЄ у Страсбурзі помітила, що російські журналісти знають усіх із депутатів української делегації «в обличчя, на ім'я - по батькові».

«Й кажуть, ми там енний день - головні герої їх гебельсТБ. На Росії в кої-то віки три дні поспіль транслюють український гімн. Та й взагалі гебельсТБ розповідає тільки про Україну (а що їм ще показувати, друзі, слів свого гімну вони не знають)», - додала Геращенко.
 
Як повідомлялося, раніше Ірина Геращенко писала, що українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи зламала хід дебатів, через які намагалися зняти санкції з Росії та повернути її до ПАРЄ.

УКРІНФОРМ

11-10-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика