Шкрум: На п’ятий рік війни до нас немає співчуття з боку міжнародних партнерів

Відсутність санкцій, продовження торгівлі з країною-агресором РФ і корупційні скандали навколо Петра Порошенка підривають довіру світу до влади в Україні.

Про це у прямому ефірі телеканалу «ICTV» сказала народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум.

Вона переконана, що президенту вигідно тримати гідридний конфлікт на Донбасі.

«На 5-й рік війни до нас немає співчуття з боку міжнародних партнерів. Німецькі бізнесмени насправді страждають від санкцій більше, ніж ми. Ми не накладаємо санкції, як європейські країни. Окрім того, «Рошен» працювала до 2017 року в Росії і платила податки в бюджет країни-агресора РФ», - підтвердила свою думку Альона Шкрум.

Вона нагадала і про бізнес-партнера Порошенка Віктора Медведчука, який перебуває під американськими персональними санкціями з 2014 року: «А в нас він - персона ґрата, призначений в Мінську групу, купив телеканал, їздить літаком з України в Росію. Чи є на нього кримінальні справи?»

Саме ці речі, заявила депутат від «Батьківщини», і підривають довіру до влади в Україні. Міжнародні партнери переймаються питанням, як з нами далі працювати і як з нами можна домовлятися.

«Нам треба ставати сильнішими, відбудовувати армію», - переконана Альона Шкрум.

Окрім того, вона зауважила, що за умов, коли Мінські угоди не працюють, саме Петро Порошенко та МЗС мають шукати альтернативні шляхи вирішення конфлікту на Донбасі.

«Порошенко має не таку велику кількість своїх прямих обов'язків, за які він відповідальний на мільйон відсотків. Це питання безпеки, СБУ та МЗС. Пошук альтернативи, нових переговорних майданчиків, змушення Росії виконувати зобов'язання  - це від президента залежить», - сказала парламентарій.

Альона Шкрум також нагадала, що Юлія Тимошенко закликала всіх кандидатів у президенти та лідерів фракцій підписати Меморандум щодо незмінності європейського та євроатлантичного вибору, протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності України.

У документі чітко визначено незмінність курсу на європейську інтеграцію, інтеграцію в НАТО, визначено, що Крим і Донбас - це українські території, які мають бути повернуто, що війна - це війна, а не АТО, чітко визначені інші питання, пов'язані з національною стратегією України.

Вечерние вести

10-10-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика