Тимошенко прийшла на ефір NewsOne, бо вони скасували телеміст з російським ТБ

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко наголошує на важливості захисту України на всіх фронтах, зокрема, на інформаційному.

"Я змогла прийти до вас тільки тому, що ви скасували прямий телеміст, який, на мій погляд, істотно послабив би Україну під час війни. Ми не можемо так робити. Коли йдуть відкриті бойові дії, нам потрібно думати про сильну Україну, про її захист на всіх фронтах, зокрема, на інформаційному фронті. Тому добре, що ви скасували цей телеміст", - сказала вона в прямому ефірі на телеканалі NewsOne на початку програми.

Тимошенко також зазначила, що вона та "Батьківщина" завжди підтримують свободу слова і засуджують її утиски.

Як повідомлялося, на 12 липня був анонсований телеміст між забороненим в Україні російським телеканалом і телеканалом NewsOne, про що в своїй програмі "Вести недели" на телеканалі "Росія 1" заявив російський телеведучий Дмитро Кисельов.

8 липня телеканал NewsOne повідомив про скасування телемосту з російським каналом "Росія 1". Згідно із заявою українського каналу, це рішення прийнято "через прямі погрози фізичної розправи на адресу каналу, журналістів і їх сімей".

У російському медіахолдингу ВГТРК, до якого входять телеканали "Росія 1" і "Росія 24", заявили, що не бачать підстав для скасування телемосту з NewsOne.

10 липня власник телеканалу NewsOne Тарас Козак на зустрічі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим у Москві сказав: "Сьогодні вранці дивився, що він (телеміст) у п'ятницю відбудеться на російському телебаченні".

Інтерфакс-Україна

11-07-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінка Дата народження: 30 квітня 1988р. Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник, адвокатське бюро "Славицька і партнери", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 37.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика