Тимошенко заявляє про необхідність збільшити доходи українців до рівня доходів поляків за п'ять років

Лідерка Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає за необхідне за п'ять років підвищити доходи громадян України до рівня доходів громадян Польщі.

"Народ - це головний інвестор. Якщо він буде без грошей, це означатиме, що наша економіка не зможе піднятися. Нам треба збільшити доходи людей і досягти за п’ять років принаймні рівня Польщі. Лише так ми зможемо зберегти людей і зберегти наш інтелектуальний потенціал", - заявила Тимошенко на презентації стратегічного плану "Треба діяти" в середу в Києві.

Вона зазначила, що йдеться про зростання і заробітних плат, і пенсій. За її словами, насамперед необхідно привести мінімальні пенсії до рівня прожиткового мінімуму, як це і передбачено законом. Вона нагадала, що нині прожитковий мінімум становить 3 тис. 94 грн. "І ніхто не повинен отримувати менше за цю суму", - наголосила Тимошенко.

За словами лідерки "Батьківщини", головним стимулом для розвитку української економіки має стати зростання доходів громадян: що вищими будуть зарплати, то більшим стане внутрішній ринок, то більше вироблятимуть товарів і послуг вітчизняні підприємства, і то швидше буде економічне зростання. "Ми піднімемо економіку, наповнивши її грошима", - пообіцяла Тимошенко.

План "Треба діяти" передбачає також зміну грошово-кредитної політики. Зокрема, йдеться про збільшення обсягу кредитування економіки з 22% до 100% ВВП, зменшення кредитної ставки з 25% до 3-5%, започаткування програми мікрокредитування, спрощення умов отримання кредитів

Серед реанімаційних кроків, запропонованих "Батьківщиною", - запровадження обов'язкового медичного страхування, персоніфікована пенсійна система, введення іпотечного кредитування для придбання житла, а також повернення матеріальної допомоги при народженні дитини, яку надавала держава під час перебування Тимошенко прем'єр-міністром (на першу дитину - 50 тис. грн, на другу - 100 тис. грн, а на третю - 150 тис. грн).

Інтерфакс-Україна

11-07-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика