Тимошенко заявляє про необхідність збільшити доходи українців до рівня доходів поляків за п'ять років

Лідерка Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає за необхідне за п'ять років підвищити доходи громадян України до рівня доходів громадян Польщі.

"Народ - це головний інвестор. Якщо він буде без грошей, це означатиме, що наша економіка не зможе піднятися. Нам треба збільшити доходи людей і досягти за п’ять років принаймні рівня Польщі. Лише так ми зможемо зберегти людей і зберегти наш інтелектуальний потенціал", - заявила Тимошенко на презентації стратегічного плану "Треба діяти" в середу в Києві.

Вона зазначила, що йдеться про зростання і заробітних плат, і пенсій. За її словами, насамперед необхідно привести мінімальні пенсії до рівня прожиткового мінімуму, як це і передбачено законом. Вона нагадала, що нині прожитковий мінімум становить 3 тис. 94 грн. "І ніхто не повинен отримувати менше за цю суму", - наголосила Тимошенко.

За словами лідерки "Батьківщини", головним стимулом для розвитку української економіки має стати зростання доходів громадян: що вищими будуть зарплати, то більшим стане внутрішній ринок, то більше вироблятимуть товарів і послуг вітчизняні підприємства, і то швидше буде економічне зростання. "Ми піднімемо економіку, наповнивши її грошима", - пообіцяла Тимошенко.

План "Треба діяти" передбачає також зміну грошово-кредитної політики. Зокрема, йдеться про збільшення обсягу кредитування економіки з 22% до 100% ВВП, зменшення кредитної ставки з 25% до 3-5%, започаткування програми мікрокредитування, спрощення умов отримання кредитів

Серед реанімаційних кроків, запропонованих "Батьківщиною", - запровадження обов'язкового медичного страхування, персоніфікована пенсійна система, введення іпотечного кредитування для придбання житла, а також повернення матеріальної допомоги при народженні дитини, яку надавала держава під час перебування Тимошенко прем'єр-міністром (на першу дитину - 50 тис. грн, на другу - 100 тис. грн, а на третю - 150 тис. грн).

Інтерфакс-Україна

11-07-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінка Дата народження: 30 квітня 1988р. Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник, адвокатське бюро "Славицька і партнери", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 37.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика