У Луганську бойовики показали Фрішу не тих полонених - Геращенко

Серед десяти полонених, із якими координатор ОБСЄ Тоні Фріш зустрівся в окупованому у Донецьку, були шестеро військових, на доступі до яких наполягала Україна.

Про це поінформувала уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко під час брифінгу у четвер.

"Що стосується інформації, кого ми подавали в списках (заручників бойовиків, яких мав відвідати Фріш на окупованому Донбасі - ред.) і кого з цього списку вдалося відвідати, то цифри не співпадають із прізвищами. Так, українська сторона дала можливість пану Фрішу відвідати 17 ув'язнених у тюрмах Харкова, Старобільська і Бахмута. На іншій території пан Фріш зустрівся лише з 10 особами, але не всі вони були з нашого списку. Ми хочемо підкреслити, що шість громадян, із якими пан Фріш зустрівся у Донецьку, - це були ті пріоритетні для нас військові, з якими ми просили зустрітися", - зазначила Геращенко.

Стосовно ж полонених у Луганську, то, за її словами, Фрішу показали "не тих людей, яких українська сторона просила відвідати".
 
Як повідомлялося, Фріш у четвер, 13 вересня, заявив, що в рамках поїздки до окупованого Донбасу провів конфіденційні бесіди із 10 українцями, яких утримують бойовики у заручниках, а також із 5-ма раніше ув'язненими, які висловили бажання, щоб їх перемістили на підконтрольну українському уряду територію.

Також Фріш підтвердив, що зустрічався і з журналістом Станіславом Асєєвим.

УКРІНФОРМ

14-09-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика