Учасники платформи "Безпека. Жінки. Мир" попросять Могеріні відвідати в липні Донбас і зустрітися з рідними військовополонених моряків

Представники новоствореної платформи "Безпека. Жінки. Мир" мають намір звернутися до високого представника Євросоюзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні з проханням під час візиту в Україну в липні відвідати Донбас, а також зустрітися з родичами військовополонених моряків.

"Сьогодні ми надішлемо листа пані Могеріні з проханням під час візиту в Україну відвідати не лише Київ, а й Донбас", - повідомила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко під час презентації платформи в середу в Києві.

За її словами, візит Могеріні на Донбас дуже важливий, "щоб лідери і керівництво Європейської Комісії на власні очі бачили, що там відбувається".

Вона нагадала, що високий представник ЄС 8 липня приїде на саміт Україна-ЄС у Київ.

Геращенко зазначила, що представники України неодноразово запрошували Могеріні відвідати Донбас.

Перший віце-спікер наголосила, що відповідного листа підпише вона як перший заступник голови Верховної Ради, віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, міністр у справах ветеранів Ірина Фріз та заступник керівника парламентського комітету з питань євроінтеграції Марія Іонова.

Крім того, представники платформи "Безпека. Жінки. Мир" запропонують Могеріні зустрітися з родичами українських військовополонених моряків, якщо РФ не звільнить їх до 8 липня відповідно до рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права.

"Ми звернемося із закликом (до Могеріні - ІФ), що якщо до 8 липня Російська Федерація не зробить жодних кроків для звільнення українських військовополонених на виконання рішення Морського трибуналу в Гамбурзі, то ми апелюватимемо до пані Могеріні зустрітися з їхніми родичами", - сказала Геращенко.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", про свою участь у платформі "Безпека. Жінки. Мир" заявили Геращенко, Климпуш-Цинцадзе, Фріз та Іонова.

Інтерфакс-Україна

13-06-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика