Урсула фон дер Ляйен: «Пан Трамп не зустрічав ще такої жінки, як Ангела Меркель»

Німеччина продовжує заспокоюватися після чергової витівки Enfant terrible світової демократії Дональда Трампа. Той взяв та й оголосив Федеральну Республіку мало не маріонеткою Росії, поставивши їй в провину залежність від поставок російського газу. Ніхто не може зрозуміти, чому раптом Трамп, чиї предки є німцями, обрав свою далеку історичну батьківщину в якості персонального ворога. Може тому, що на чолі ФРН стоїть жінка?

Міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен вважає, що Трамп ще оцінить лідерські якості пані Меркель. Вона дала велике інтерв'ю для журналістів, в якому зачепила різні теми, але ключовою стало протистояння президента США і канцлерки Німеччини. Журналісти не відмовляли собі в дотепах по відношенню до цієї ситуації. Їм здалося, що Трамп став занадто нахабний для толерантної Європи, і це смішно.

Кореспондент газети «Spiegel» зовсім церемонився:

«Європейські лідери, судячи з усього, задоволені, що зазнали побиття Трампом всього лише пару разів, а могли ж і цілий десяток. Чи не відчуває себе Німеччина жертвою насильства?»

«Які дурниці», - емоційно заперечила пані міністр, але моментально перейшла на діловий тон. - «Країни НАТО продемонстрували вражаючу єдність, а прийняті спільно рішення обов'язкові навіть для США».

Журналісти не заспокоювалися.

«Як ви думаєте, чому Німеччина стала для Трампа улюбленою мішенню для шпиньок? Може бути тому, що на чолі нашої країни стоїть жінка? »

«Не зустрічав ще пан Трамп такої жінки, як Ангела Меркель», - зауважила пані міністр. - «Якщо спочатку він і руку їй не хотів подавати, то тепер йому нічого не залишається, як враховувати її думку в силу тої поваги, яку він до неї тепер відчуває».

Пані фон дер Ляйен нагадали, що коли вона очолювала міністерство з проблем сім'ї, то ставила під сумнів традиційну роль чоловіків у суспільстві. А тепер на чолі демократичного світу стоїть мужлан. Що робити?

«Це те питання, яким я часто задавалася після його перемоги на виборах», - зізналася пані міністр і з жалем відзначила, що світ шукає занадто простих рішень, тоді як відкрите суспільство і прагнення до правди вимагають зусиль і компромісів.

Тема відносин між чоловіками і жінками сподобалася журналістам, і вони розвинули її в наступній репліці: «Меркель повидиться так раціонально, немов вона чоловік, а такі світові лідери як Трамп або Макрон емоційні, нібито вони жінки».

Пані міністр відповіла на це твердженням, що варіативність - це благо. Комбінація «Меркель-Макрон» ще зіграє свою роль у світовій політиці.

Словом, коли Трампу переведуть це інтерв'ю, він буде ще більше розлючений. І тоді його твіттер знову запрацює.

aussiedlerbote.de

10-08-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика