Вода в Крим може постачатися тільки за однієї умови – звільнення Криму від окупації Росії, – Ірина Геращенко

Заява голови фракції «Слуга народу» Давида Арахамії про можливість відновлення водопостачання в Крим є провокацією та продовженням політики реваншу. Таку думку висловила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в інтерв’ю телеканалу Прямий.

Вона зауважила, що викликає тривогу, що керівництво партії Зеленського іноді держави буває необережним у своїх заявах.

«Кров українців не міняється на воду. І очевидно, що вода в Крим може постачатися тільки за однієї умови – це звільнення Криму від окупаційної влади, від окупаційних російських військ», – заявила співголова фракції.

«Мене тривожить той факт, що це вже не вперше керівник фракції більшості робить такі провокаційні заяви, які можна сприймати двозначно. Або це від якоїсь емоційної нестриманості, або це провокації, які спеціально запускаються в соціум для того, щоб «промацати ґрунт» – як далі можна рухатися в контексті реваншу», – сказала Ірина Геращенко.

Вона також нагадала про заяву Давида Арахамії про відмову від євроінтеграції та адаптації нашого законодавства до норм європейського. «А тепер ще більш провокаційна заява, яка дуже блюзнірськи звучить напередодні шостої річниці анексії Криму», – додала Ірина Геращенко.

«Я б хотіла порадити колегам з більшості: ви сьогодні влада, ви не маєте права на особисті заяви. Особисті заяви ви можете робити в родинному колі у себе на кухні», – сказала співголова фракції «Європейська Солідарність».

«Все інше – це політичні заяви, політичні позиці, які серйозно сприймають і в середині країни, і назовні. Якщо ми сьогодні готові, по суті, зрадити Крим, дати туди воду, коли там знаходиться окупант – то як ми можемо вимагати від світу посилювати санкції проти Росії за окупацію Криму і Донбасу», – зазначила вона.

«Це неприпустимо. «Європейська Солідарність» висловлює рішучий протест подібним заявам. І ми очікуємо офіційної реакції і партії, і президента. Ну і сам пан Давид міг би вибачитися за те, що вже не вперше він говорить м’яко кажучи абсолютно дивні речі», – сказала Ірина Геращенко.

4 студія

13-02-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Веб-сторінкаДата народження: 28 березня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, провідний фахівець департаменту навчання і розвитку персоналу, ТОВ "Епіцентр К", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Тернополі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 63.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика