За останні роки Україна досягла найбільших успіхів у реформуванні сектору безпеки та оборони – Фріз

У четвер народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Фріз, Марія Іонова та Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко провели зустріч із заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки, послом Алехандро Альваргонсалесом.

«Серед основних тем зустрічі: закріплення євроатлантичного курсу України в Конституції, вибори в так званих ОРДЛО, звільнення українців з полону РФ та їхніх приспішників, наслідки для євроатлантичного співтовариства Північного потоку-2, порушення «шкільного» та «хлібного» перемир’я, реалізацію реформ тощо», – повідомила  Ірина Фріз.

Голова постійної делегації в ПА НАТО зазначила, що заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки наголосив на визнанні євроатлантичного курсу України в НАТО: «Він підкреслив, що успіхи України, яких не можна не визнавати та яких вдалося досягти у реформуванні сектору безпеки та оборони за останні чотири роки, не можна навіть зрівнювати з тим, що було зроблено у попередні роки з часів незалежності нашої держави. Але це не є приводом для заспокоєння чи гальмування подальших реформ. Більше того, навіть рік виборів та електоральні настрої не повинні впливати на пріоритетність напрямків в реалізації реформ».

За словами Ірини Фріз, народні депутати отримали чітку позицію заступника Генсека щодо незмінності політики «відкритих дверей» Північно-атлантичного альянсу для України, подальший розвиток співробітництва та повну підтримку у відстоюванні територіальної цілісності: «Одним з пріоритетів співпраці для наших партнерів є неухильна наполегливість України подальше просування та здійснення реформ. Зокрема, що стосується сектору безпеки і оборони – це реформа СБУ. Домовились про подальшу активну співпрацю з реформування сектору безпеки і оборони з урахуванням сучасних практик країн-членів НАТО».

Блок Петра Порошенка

14-09-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика