Залучення жінок до політики зробить суспільство стійкішим – Ірина Луценко

Колишня народна депутатка від фракції партії "Європейської солідарності" Ірина Луценко переконана, що залучення жінок до політики зробить суспільство стійкішим.

Таку позицію Луценко висловила в інтерв’ю жіночому журналу  ELLE.

“Я переконана — і це засвідчують серйозні наукові дослідження, — що залучення жінок до активного економічного та політичного життя робить суспільство стійкішим, багатшим, безпечнішим для всіх. Голос жінки має бути почутий”, – сказала вона.

Про це Луценко заявила, відповідаючи на питання про домашнє і сексуальне насилля.

На її думку, жінки в Україні самі дозволяють собі думати, що “вони — номер два” і це пов’язано з ментальністю суспільства.

“Це нав’язувалося їм десятиліттями: «я нерозумна», «він сказав мені закрити рота, я так і зроблю», «він сказав мені сидіти вдома, буду вдома». Відхід від Росії з її патріархальними забобонами дав нам можливість ширше мислити. У нас почав проявлятися козацький дух свободи, адже жінка нарівні з чоловіком ще тоді мала право порядкувати свою землю та майно”, – розповіла вона.

4 листопада народний депутат від фракції партії “Європейська Солідарність” Ірина Луценко заявила, що йде з Парламенту за станом здоров’я.

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко згодом спростував чутки про те, що він з дружиною нібито збирається залишити Україну.

Букви

13-11-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Секретар Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 12 жовтня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, голова, ГО "Кращий Сихів", безпартійнa, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія "ГОЛОС".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика