Зеленський увів Венедіктову до складу РНБО

Президент України Володимир Зеленський вніс Генерального прокурора Ірину Венедіктову до складу Ради національної безпеки і оборони України. Відповідний указ №107/2020 з'явився на сайті Глави держави.

"Відповідно до частини четвертої статті 107 КУ постановляю: на часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 15 грудня 2014 року № 929 "Про склад Ради національної безпеки і оборони України" затвердити у персональному складі Ради національної безпеки і оборони України Венедіктову Ірину Валентинівну — Генерального прокурора", - йдеться у тексті указу.

Зазначається, що указ набирає чинності з дня його опублікування.

Також Зеленський підписав указ №106/2020, яким постановив увести в дію рішення РНБО від 24 березня 2020 року "Про звіт щодо результатів проведення оборонного огляду Міністерством оборони України".

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський увів до складу Ради Національної безпеки і оборони віце-прем’єр-міністра України — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова.

УНН

25-03-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Веб-сторінкаДата народження: 7 червня 1989р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 66.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика