Жарт у Раді про Абромавичуса й Данилюка: Шкрум розповіла про «витончену історію» 

У Верховній Раді жартують, що ініціатива президента Зеленського про люстрацію – «витончена історія», щоб позбутися із команди ексміністрів Данилюка та Абромавичуса.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України (фракція «Батьківщини») Альона Шкрум.

Парламентарка, коментуючи ініціативу президента Володимира Зеленського «розширити» закон про люстрацію, заявила, що це – передвиборча технологія.

«Ми маємо десять днів до виборів, і пан Зеленський говорить, що всіх однією шашкою – з пляжу, хто був після 2014 року. Хоча в парламенті ходив жарт, що це така дуже витончена історія, щоб позбутися Данилюка і пана Айвараса Абромавичуса, які якраз були на цих посадах після 2014 року. Можна було від них простіше позбутися у команді. Плюс велика кількість людей у команді Зеленського були або міністрами, або на державних посадах, або в парламенті», – зазначила Альона Шкрум.

Депутатка також звернула увагу на те, що Володимир Зеленський нічого не говорить про тих, хто був у владі до 2014 року, за президентства Віктора Януковича.

Водночас Альона Шкрум каже, що до виборів залишилося десять днів, і їх потрібно пережити. Вона нагадала, що в Зеленського основний меседж – «усі геть з пляжу», у Петра Порошенка – про реванш проросійських сил тощо. Натомість про інтереси українців, каже вона, ніхто не говорить.

Альона Шкрум, повертаючись до теми щодо ініціативи президента Зеленського, зауважила, що люстрація має бути персональною.

Як повідомляли, Президент Володимир Зеленський збирається змінити закон про люстрацію. Він хоче туди внести перелік посад всіх представників влади, які керували країною з 2014 по 2019 роки. Це – президент, працівники уряду, нардепи, чиновники. 
 
zik.ua

12-07-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінка Дата народження: 30 квітня 1988р. Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник, адвокатське бюро "Славицька і партнери", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 37.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика