Жінки у виборчому процесі: якою буде наступна Верховна Рада?

У четвер, 11 липня, об 11:30 в інформаційному агентстві УНІАН (м. Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: “Жінки у виборчому процесі: якою буде наступна Верховна Рада?”

Чи відображена тема гендерної рівності у програмах політичних партій, які мають шанси на входження до Верховної Ради 9-го скликання? Як ключові політсили дотрималися гендерних квот та який відсоток жінок може потрапити до парламенту? Чи буде створена у ВР коаліція, яка просуватиме права жінок? Які законопроекти слід першочергово ухвалити для утвердження гендерної рівності?

Про це розкажуть учасниці прес-конференції:
Ірина Тишко, координаторка Громадського альянсу “Політична дія жінок”;
Олександра Голуб (Sasha Golub), голова громадської організації “Ліга захисту прав жінок “Гармонія рівних”;
Iryna Vyrtosu, журналістка, експертка з недискримінації Центру прав людини ZMINA;
Larysa Kobelyanska, координаторка Громадської гендерної ради при міжфракційному об’єднанні “За рівні можливості”.

Модераторка: Tetiana Pechonchyk, голова правління  Центру прав людини ZMINA.

Під час заходу буде презентовано аналітичний бриф “Парламентські вибори-2019 і гендерна рівність у виборчому процесі”.

Реєстрація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за телефоном +38 093 515 77 18 на email: ar@humanrights.org.ua. Захід організовано Центром прав людини ZMINA за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Громадський простір

11-07-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінка Дата народження: 30 квітня 1988р. Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник, адвокатське бюро "Славицька і партнери", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 37.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика