Зірка серіалу "Секс і місто" Синтія Ніксон не стане губернатором: чому?

Чинний губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо з великим відривом випередив актрису Синтію Ніксон, яка грала роль Міранди Гоббс в популярному серіалі "Секс і місто", в боротьбі за висунення від Демократичної партії на нові вибори керівника штату.

Куомо йде на третій термін, отримавши попередній результат в 66% голосів на праймеріз Демократичної партії.

Досі Куомо був лідером більшості опитувань - його рівень підтримки становив понад 60%, в той час як лише 30% демократів готові були віддати свої голоси за Ніксон.

Актриса робила акцент на імміграції, охороні здоров'я та її вартості, системі громадського транспорту і житлових питаннях.

Куомо фокусувався на своїх колишніх досягненнях - він зробив більш суворим законодавство, що стосується носіння зброї, заборонив буріння нових свердловин для видобутку природного газу і підняв мінімальну заробітну плату.

Також він став одним з найвідоміших критиків політики президента Дональда Трампа, особливо в питаннях, які стосуються імміграції.

Куомо витратив на виборчу кампанію набагато більше Ніксон - щонайменше 25 млн доларів.

Одним з найдраматичніших моментів кампанії стало поширення штабом партії листівок, в яких повідомлялося, що Ніксон, яка відвідує синагогу, сповідує ідеї антисемітизму. Їх доставили в поштові скриньки напередодні одного з найважливіших для іудеїв свят - Рош га-Шани.

Куомо всіляко заперечував свою причетність до такого кроку. Його штаб заявив, що він не давав згоди на поширення флаєрів, написаних його помічниками.

Тепер на виборах губернатора штату Нью-Йорк Куомо буде змагатися з керівником графства Датчес, республіканцем Марком Молінаро.

ВВС Україна

14-09-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика