Гендерний моніторинг виборів: В КПУ пообіцяли, що підтримають законодавчі ініціативи стосовно пропорційного представництва жінок і чоловіків у парламенті

Другий секретар ЦК КПУ, пан Алексєєв І.В, надіслав відповідь на запит Мережі громадського контролю за гендерною рівністю на виборах 2012, в якій громадські організації запитували:

1) Яким чином КПУ забезпечуватиме збалансоване представництво жінок і чоловіків у:
o Виборчих списках по загальнодержавному виборчому округу;
o Мажоритарних виборчих округах;
o Виборчих комісіях усіх рівнів;
2) Якою є позиція КПУ щодо впровадження тимчасових спеціальних заходів (позитивних дій, квотування), спрямованих на прискорення досягнення фактичної рівності між чоловіками і жінками у парламенті України?

В листі йдеться зокрема, що «Комуністична партія України приділятиме значну увагу забезпеченню участі жінок в парламентських виборах в якості кандидатів у народні депутати. В партійних списках КПУ – 56 жінок. Серед наших кандидатів в мажоритарних округах їх 36….Повідомляємо також, що фракція КПУ у Верховній Раді підтримає законодавчі ініціативи стосовно забезпечення представництва жінок і чоловіків в органах влади всіх рівнів в пропорційному співвідношенні не менш ніж 30:70 осіб кожної статі, хоча практична реалізація таких ініціатив за умов змішаної виборчої системи ускладнюється тим, що обрання того чи іншого кандидата в мажоритарному окрузі залежить не від його місця в списку партії, яка здолала 5-відсотковий бар’єр, а від прямої волі виборців, більшість з яких складають жінки.»

Нагадаємо, що листи-запити було надіслано більше ніж 30 партіям, які найвірогідніше братимуть участь в перегонах 2012.

Мережа

 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика