Людмила Денісова: Для отримання щомісячної грошової адресної допомоги на облік стало понад 70 тис. переселенців

Для отримання щомісячної грошової адресної допомоги на облік стало понад 70 тис. переселенців. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова на брифінгу в Будинку Уряду в неділю, 26 жовтня.

«На сьогодні, за 5 діб, для отримання грошової державної допомоги на облік поставлено понад 70 тис. переселенців – а це 40 тис. сімей. Практично 52% із тих осіб, які зараз проживають за межами свого місця постійного проживання», - повідомила Людмила Денісова.

Вона нагадала, що Уряд прийняв необхідні рішення, які дозволяють забезпечити права тимчасово переміщених осіб. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів з 1 жовтня грошова державна допомога складає для непрацездатних осіб 884 грн. щомісяця впродовж півроку, і для працездатних осіб - 442 грн. За призначенням такої допомоги вже звернулося понад 35 тис. сімей. «Ті сім`ї, які вже відкрили рахунки – а це 19 тис. сімей – уже отримують таку допомогу від держави, від українського Уряду», - додала Людмила Денісова.

Вона також нагадала, що в спеціальних тимчасових штабах, які створені для того, щоб надати послуги з розміщення, зареєструвалося 430 тис. тимчасово переміщених осіб: «Але 135 тис. осіб вже повернулася на постійне місце проживання, оскільки контроль над цими територіями українська влада повернула».

Разом із цим Міністр наголосила, що на сьогодні Уряд на 100% профінансував усі соціальні виплати за жовтень. «Фактично ми ще в четвер завершили фінансування пенсій і усі пенсіонери, які проживають у тих містах, де українська влада може забезпечити таку виплату, вони отримують пенсії», - зазначила урядовець. Також вчасно профінансовані два транші з виплат соціальних допомог сім’ям з дітьми та страхові виплати через фонди соціального страхування.

«Усі виплати профінансовані вчасно, жодної затримки не було, все відбувається відповідно до графіку», - заявила Людмила Денісова.

Урядовий портал

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика