Нуланд: США надасть Україні ще $1 млрд. - для пом'якшення газового удару з боку РФ

Сполучені Штати нададуть 1 млрд. доларів кредитних гарантій Україні для того, щоб пом’якшити удар від збільшення ціни енергоносіїв і пом’якшення ефекту цього кроку для українського населення. Про це заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд повідомила під час 7-го Київського форуму.

“У контексті угоди з МВФ ми надаємо 1 млрд. доларів кредитних гарантій Україні на основі консультацій з урядом України, для реалізації тих реформ, які ви зараз реалізуєте, але головним чином для того, щоб пом’якшити удар збільшення ціни енергоносіїв та пом’якшення ефекту цього кроку для українського населення”, – повідомила В.Нуланд.

Також, за її словами, більш ніж 170 млн доларів США надасть Україні протягом наступного року на підтримку інших програм, які виконує український народ і уряд, щоб допомогти Україні реформувати свій сектор державних закупівель в контексті закону, який був прийнятий сьогодні, щоб народ знав, як використовуються бюджетні кошти для реформування енергетичного сектора, і “забезпечити диверсифікацію джерел, щоб більше вас жоден постачальник не тримав за горло”.

finance.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Заступник Голови Верховної Ради України
Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Заступник Голови Верховної Ради УкраїниЗаступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 17 листопада 1970р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 5.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика