Нуланд: США не знімуть з РФ санкцій і не поміняють Україну на виведення російських військ із Сирії

"Хоч Росія вивела частину свого збройного контингенту з Сирії на цьому тижні і багато західних чиновників вітали цей крок, Москві не слід очікувати будь-якого полегшення американських санкцій, за словами головного американського дипломата в Європі, - передає Джон Хадсон у Foreign Policy, зазначає Інопреса.

- Сполучені Штати продовжать економічний тиск на Кремль, поки він повністю не прибере озброєння і війська, що знаходяться поблизу українського кордону, заявила на засіданні Сенату помічниця держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд".

"Ми, як і раніше, сприймаємо сирійський театр і український театр як два окремих місця, - сказала Нуланд. - Ми будемо судити про те, що відбувається в Україні, за тим, що робиться в Україні, і, як ви знаєте, санкції обумовлені ситуацією в Україні. Тому, з нашого погляду, те, що зроблено в Сирії, не має впливати на рішення щодо України".

"Я високо ціную сказане Вікторією Нуланд, бо її заява показала, що США твердо підтримують Україну", - сказав Foreign Policy посол України у Вашингтоні Валерій Чалий у кулуарах Сенату.

"Є небезпека, що деякі російські війська можуть вийти з Сирії і повернутися в Україну, - додав він. - Ми побоюємося, що це може стати наступним кроком з боку Росії."

Експрес онлайн

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика