Постійний комітет ПАЧЕС відхилив поправку Росії, яка обмежувала право на вільне висловлювання думок, - Денісова

У середу в Бухаресті, напередодні Генасамблеї Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва, відбулося засідання Постійного комітету ПАЧЕС. Одним з питань на засіданні розглядалося внесення поправок до Регламенту організації.

Під час виступу керівник Постійної делегації Верховної Ради України у ПАЧЕС Людмила Денісова зазначила, що засідання комітетів Асамблеї – основне місце для дискусій парламентарів, які представляють 12 країн регіону.

«Діючий Регламент ПАЧЕС не обмежує ні за кількістю, ні за тривалістю можливість для членів комітетів вільно висловлювати свої думки», - підкреслила вона.

Як приклад такої роботи Людмила Денісова навела нещодавню дискусію в рамках Комітету ПАЧЕС з питань культури, освіти та соціальних питань на тему культурного надбання, за результатами якої була прийнята поправка української делегації з цього питання.

«Тому українська делегація не підтримала антидемократичну поправку Росії та використання регламентних норм для обмеження права висловлювати думки, відмінні від російських», - наголосила керівник української делегації.

За результатами голосування, яке відбулося після виступу Людмили Денісової, члени Постійного комітету ПАЧЕС відхили російську поправку.

Народний фронт

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Веб-сторінкаДата народження: 14 січня 1990р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник директора з організаційно-правових питань, ТОВ "Будівельний комбінат "Прогрес", безпартійнa, проживає в місті Бориспіль Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика