Вперше в Україні буде проведено гендерний моніторинг зустрічей кандидатів з виборцями

Цієї осені, під час виборчої кампанії вперше буде проведено гендерний моніторинг зустрічей кандидатів з виборцями. Моніторинг проведуть учасники Мережі громадського контролю за гендерною рівністю на парламентських виборах 2012 року.

Моніторинг буде проводитися за відповідною соціологічною вибіркою, у всіх регіонах країни.

Волонтенри програми спостерігатимуть за зустрічами і оцінюватимуть їх за визначеною гендерною методикою.

Наприклад, кількість виборців, що взяли участь у зустрічі, умови зустрічей кандидатів-жінок і кандидатів-чоловіків, запитання виборців на зустрічах з кандидатими-чоловіками і кандидатами-жінками та багато іншого.

За результатами моніторингу буде зроблено соціологічний зріз гендерної толернантності кандидатів, гендерного розуміння виборців та реальної гендерної рівності кандидатів на виборах.

WCU
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 31 грудня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, учитель початкових класів, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10, безпартійнa, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика