Ганебно робити такі речі, – депутатка "Голосу" про опитування Зеленського

Проводити всенародні опитування в день місцевих виборів не входить до повноважень ні ЦВК, ні президента Володимира Зеленського. Про це заявила депутатка від фракції "Голос" Соломія Бобровська в ефірі 24 каналу. 
 
Депутатка зазначила, якщо Зеленського цікавить думка українців, то йому потрібно було спілкуватися з ними під час поїздок у різні регіони України. За її словами, проведення таких опитувань неможливе ані на законодавчому, ані на конституційному полі.

З позиції президента ганебно робити такі речі 25 жовтня. Окрім того, це прихована агітація під час виборів. Якщо "Слуги народу" думають у  такий спосіб заохотити електорат, то вони глибоко помиляються,
– зазначила Бобровська. 

На думку депутатки, поки незрозуміло, хто проводитиме це опитування та хто нестиме за це відповідальність, адже ЦВК не має права цього робити. 

Про що запитуватимуть виборців

За словами Бобровської, запропоновані українцям запитання можуть бути дуже різними. Також вони можуть мати маніпулятивний характер, тому й відповіді на них будуть суперечливими. Депутатка припустила, що запитання стосуватимуться територіальної цілісності й безпеки України. На її думку, це загроза, яку можуть завдати державі.

"Нехай "Слуги народу" перестануть керувати країною методом соціології й подібними незаконними рішеннями", – додала Бобровська. 

Довідка. Володимир Зеленський анонсував, що 25 жовтня на виборчій дільниці українці зможуть відповісти на додаткові 5 запитань. За його словами, вони стосуватимуться того, що "люди обговорюють на вулиці, на кухні й в інтернеті, про що сперечаються з друзями, батьками або таксистами". Детальніше про ініціативу президента – читайте тут. 

24 канал

16-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика