Голова Верховного Суду України: Судова система працює в умовах нестабільності через відсутність стратегії реформування

Судді в Україні перебувають у стресовому стані через відсутність чіткого розуміння стратегії реформування судової системи, вважає голова Верховного Суду Валентина Данішевська.

"Хочу звернути увагу на те, що умови, в яких працює сьогодні судова система, не є такими, які сприяли б досягненню нашої спільної мети. Судова система відчуває нестабільність, немає фактично стратегії і чіткого плану реформування, якихось очікуваних змін", - заявила Данішевська під час онлайн-конференції "Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюсу" в четвер.

При цьому вона наголосила: "Коли судді перебувають у стресовому стані, то, як би ми їх не критикували, навряд чи ми можемо очікувати спокійного й зваженого правосуддя".

За її словами, в таких умовах роботи судді не можуть бути "зразковими".

Крім того, Данішевська зазначила, що судова система "відчуває втручання з позиції фінансового забезпечення".

"У нас немає достатньо ресурсів, щоб забезпечити ті гарантії, які встановлені законами", - сказала вона.

Данішевська також зауважила, що є кримінальні провадження, в яких фігурують судді Вищого антикорупційного суду.

"Чи це не втручання в їхню діяльність? Як забезпечуються можливості для неупередженого правосуддя?" - висловила здивування голова Верховного Суду.

Інтерфакс-Україна

20-11-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Корея Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Ізраїль Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінкаДата народження: 18 травня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 4.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика