Кандидатка у мери столиці Гранцева запропонувала впровадити проект "0" смертності на дорогах

Кандидатка у мери столиці Діана Гранцева хоче впровадити проект нульової смертності на дорогах, передає УНН із посиланням на програму кандидата.

Концепції нульової смертності має назву Vision Zero. Вона має на меті досягти рівня, при якому не буде зафіксовано жодного випадку смерті під час ДТП.

"В її основі лежить твердження, що "людина недосконала". Тому автори концепції дотримуються принципу: люди можуть помилятися, а автотранспортна система – ні", - йдеться у програмі кандидатки.

В рамках Vision Zero, пропонується, серед іншого, внести зміни на рівні інфраструктури транспортних систем, переглянути підходи і логіку організації руху пішоходів і автотранспорту, відповідно до кращих світових стандартів.

Гранцева нагадала, що впровадження проекту Vision Zero дало змогу у Швеції скоротити смертність під час ДТП удвічі. А показник зниження щорічної кількості жертв на автошляхах країни перевищив 50%.

"Першочерговими завданнями для мера є вирішення питання якості трас і розгалуженості дорожньої мережі у Києві, а також повне переоснащення рятувальних служб. Окрім того, необхідно посилити вимоги до безпеки автомобілів", - аргументувала Гранцева.

Нагадаємо, у мери столиці балотуються 20 кандидатів, серед яких 17 чоловіків і 3 жінки.

УНН

15-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика