Напівголу тусовщицю Панченко виключили зі списку партії "Слуги народу"

25-річну Ірину Панченко, яка веде активне світське життя, за що ЗМІ назвали її "київською тусовщицею", не буде балотуватися у Верховну Раду за списком партії "Слуга народу".

Про це виданню "theБабель" повідомили в прес-службі політичної сили, інформує Depo.ua.

"Ірини Панченко в списку партії немає. Після додаткової перевірки вирішили, що Панченко не відповідає нашим критеріям", — розповіли "theБабелю" в прес-службі "Слуги народу".

Панченко була у партійній сотні "Слуги народу" під номером 73.

Зазначимо, що раніше Панченко у соцмережах публікувала відверті фото, однак, на сьогоднішній день на її сторінці у Facebook вони видалені. 

Проте, деяким ЗМІ вдалось зберегти світлини, які підтверджують любов тусовщиці до напівголих знімків.

prportal.com.ua

12-06-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінка Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Народною Республікою Бангладеш Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австралією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 16 червня 1975р. Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 17.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика