Україна є стратегічним партнером для Молдови - Санду

Президент Республіки Молдова Мая Санду вважає своїм завданням підтримання постійного прагматичного співробітництва з Україною, яка є стратегічним партнером Молдови.

Про це Санду заявила після підписання двосторонніх документів з Президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

На початку свого виступу Санду українською мовою сказала, що їй дуже приємно перебувати сьогодні у Києві з першим офіційним візитом як Президент Республіки Молдова, а потім продовжила виступ молдовською.

«Я рада бути в Києві як Президент, щоб відновити дружбу між нашими країнами на найвищому рівні. Останніми роками молдовсько-український діалог на рівні глав держав був практично призупинений. Я підтверджую, що Україна є стратегічним партнером для Республіки Молдова і підтримка постійного і прагматичного співробітництва з Україною є важливим завданням для Республіки Молдова та для інституту Президента», - сказала Санду.
 
Вона повідомила, що домовилася з Президентом Зеленським про те, щоб вивести відносини на інший рівень стратегічного партнерства. У цьому контексті Президент Молдови відзначила, що сьогоднішнє рішення створити раду Президентів Молдови та України є першим кроком на цьому шляху.

УКРІНФОРМ

13-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Корея Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Ізраїль Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінкаДата народження: 18 травня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 4.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика