Україна не братиме участі в ініційованій Росією конференції ООН щодо Криму — речниця МЗС

Місія України в ООН вважає фарсом відеоконференцію Радбезу щодо Криму, яку організовує Росія, і не братиме в ній участі.

Про це заявила речниця МЗС України Катерина Зеленко в ефірі Радіо Крим.Реалії.

«Українська сторона не братиме участь у цьому фарсі. Росія намагається розповісти нібито правду про об'єктивний стан справ на території півострова Крим, але незважаючи на твердження російської сторони, продовжує блокувати доступ міжнародних моніторингових місій, у тому числі управління Верховного комісара ООН з прав людини. Для того щоб показати правду, напевно, потрібно дати можливість незалежним спостерігачам провести моніторинг і поговорити з людьми, не спеціально запрошеними російською стороною, а тими, хто дійсно бачить реальний стан справ на півострові», — зазначила Зеленко.

Нагадаємо, російська делегація в ООН анонсувала проведення 21 травня «неформальної відеоконференції» Радбезу «за участі жителів Криму».

Пізніше стало відомо, що участь у запланованій відеоконференції має намір брати офіційна делегація ЄС в ООН, а також близько 19 із 27 представників країн ЄС на різних рівнях.

Новое время

22-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Веб-сторінкаДата народження: 20 червня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта вища, менеджер готельного бізнесу, ТОВ "Бізнес-центр "Буковина", безпартійнa, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 67.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика