Уряд після відставки Хомчака погодив звільнення його дружини з посади голови Чернігівської ОДА

Кабінет міністрів України погодив звільнення Анни Коваленко з посади голови Чернігівської обласної державної адміністрації.  Напередодні її човіка Руслана Хомчака звільнили з посади головнокомандувач ЗСУ.
 
Також Кабмін погодив призначення В’ячеслава Чауса головою Чернігівської обласної державної адміністрації.

Чаус виступив на засіданні уряду по відеозв’язку.

Наразі він працює на посаді заступника з земельних та соціальних питань генерального директора “Укргазвидобування”.

Що відомо про Анну Коваленко?

У вересні Президент України Володимир Зеленський призначив Анну Коваленко заступником керівника Офісу Президента України. До призначення Анна Коваленко була депутатом ВР.

А вже у жовтні 2020 року Зеленський представив Анну Коваленко - нову очільницю Чернігівської обласної державної адміністрації. Тоді ж нова очільниця Чернігівської ОДА підтвердила, що є дружиною Головнокомандувача ЗСУ.
 
27 липня Офіс Президента України опублікував укази Володимира Зеленського про звільнення Руслана Хомчака з посади Головнокомандувача Збройних Сил України та призначення його першим заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Прессекретар Президента України Сергій Никифоров заявив, що головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак йде з посади за рішенням Президента України Володимира Зеленського.
 
УНН

29-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика