Верещук про відставку уряду: до затвердження бюджету недоцільно

До уряду багато питань, але до затвердження Бюджету-2021 змінювати його недоцільно. Про це заявила народний депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук.

“Після бюджетного процесу давайте говорити. Нам треба завершити бюджетний процес. Нам треба зрозуміти, що відбувається з локдауном.

І знову же таки, а що дасть відставка уряду? Ми впевнені, що новий уряд зарадить ситуації. А от давайте завершимо з бюджетом і будемо говорити. До уряду дуже багато питань”, — сказала нардеп.

Раніше Верещук зазначала, що зміна Кабміну — це втрата двох-трьох місяців, поки нові міністри увійдуть у стан справ. Але нині для цього часу немає. Зокрема Верещук проти відставки міністра охорони здоров’я Максима Степанова у розпал пандемії. 

УНН

19-11-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 18 лютого 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, Львівський національний університет імені Івана Франка, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Львові, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 5.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика