Зеленський змінив стратегію щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, — депутатка 

Президент України Володимир Зеленський змінив стратегію щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, яка була прийнята колишнім керівництвом країни.

Про це в ефірі телеканалу «Наш» заявила народний депутат від фракції «Слуга народу» Марина Бардіна.

Бардіна розповіла, що Зеленський змінює шлях вирішення конфлікту на Донбасі і не буде рухатися тим, щоб був продуманий п'ятим президентом Петром Порошенком.

За її словами, в уряді є чітка позиція як щодо Донбасу, так і щодо Криму.

«Що зараз робить Зеленський. Він прийшов до влади і спробував рухатися тим шляхом, що був раніше, але стратегія продумана п’ятим президентом Порошенко не спрацювала протягом шести років і не відбудеться надалі. У нас зараз зміна процесів. Україна намагається надати більш офіційного статусу групі, яка переговорною в ТКГ. Цього тижня вперше відбулися переговори вже офіційних посадових осіб нашої держави», — розповіла нардеп.

Вона додала, що Україна дійсно почала рухатися Мінськими домовленостями і виконанням цих Мінських домовленостей: розведення, обмін полоненими і ведуться переговори щодо виборів на тимчасово окупованих територіях лише після того, коли Україна контролюватиме кордон.

«Головним зараз є надання «Червоному хресту» доступу на окуповані території. Коли «Червоний хрест« побачить всіх людей. Які там утримуються, «Червоний хрест» допоможе в організації і завершенні списків верифікації «всіх на всіх», — додала вона. 

Главком

21-05-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 5 січня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, адвокат, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 31.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика