






В контексті реформування та дерегуляції економіки необхідно розвивати ринок електронних послуг та розробити відповідний пакет законів. На цьому наголосила народний депутат Ольга Бєлькова, виступаючи на конференції “Електронні фінансові послуги-2014” у Києві.
“В Україні на часі полегшення наглядових, патерналістських функцій з боку держави щодо новітніх технологій розрахунків. Українські громадяни повинні мати змогу обирати серед низки зручних технологічних рішень і платіжних інструментів. Це має стати пріоритетним напрямком розвитку цього сегменту ринку, основою для імплементації відповідних Директив ЄС”, - наголосила Бєлькова.
Народний депутат зазначила, що як автор законопроектів ініціюватиме підвищення ролі законодавчої та нормативної бази в стимулюванні інновацій в сфері електронних платежів і розрахунків у відповідності до європейських та світових практик.
«Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню прозорості української економіки. Розробка пакету законодавчих ініціатив для розвитку ринку безготівкових розрахунків та електронних фінансових послуг відбуватиметься у форматі проектної команди із залученням експертів ринку та включатиме», - відзначила представниця «УДАРу».
Серед першочергових законів, які необхідно ухвалити, Бєлькова назвала законопроект №1272 про посилення відповідальності за злочини із платіжними інструментами; новий закон «Про електронні фінансові послуги» (замість Закону «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні»); новий закон «Про електронно-цифровий підпис» та новий закон «Про електронний документообіг».
Також народний депутат наголошує на необхідності внесення змін до закону «Про банки і банківську діяльність», закону «Про Національний банк України» та закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».
ПРес-служба партії УДАР