






Україні потрібно було на офіційному рівні визнати факт, що Російська Федерація показала себе як держава-агресор. На цьому наполягає народний депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», голова комітету закордонних справ Ганна Гопко.
«На рівні парламенту в Україні не було офіційного визнання Російської Федерації як країни-спонсора тероризму та країни-агресора. А вже скоро буде рівно рік від початку агресії Росії у Криму. Дуже важливо визнати на державному рівні, що Росія продовжує фінансувати тероризм і блокує діяльність Ради Безпеки ООН, а це ставить під загрозу міжнародний мир і безпеку», – повідомила депутат.
За словами політика, весь світ має знати, що Росія і далі продовжує фінансувати терористів, які орудують на Сході України.
«Нам дуже важливо показати, що Україна протистоїть не просто бойовикам, а іншій державі, яка окупувала частину її території і продовжує фінансувати організації, діяльність яких тягне за собою масштабні терористичні акти. Весь світ вже зміг побачити, що сталося у Волновасі і в Маріуполі», – заявила вона.