Гопко: Зараз не варто занадто критикувати ОБСЄ

На сьогодні не варто занадто критикувати роботу СММ ОБСЄ на Донбасі, оскільки поки що Україна не має альтернативи цій організації для моніторингу ситуації на сході країни. Про це в інтерв’ю «Тижню» заявила голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко.

«З одного боку, ми розуміємо, що ефективність ОБСЄ треба підвищувати. І вони теж це розуміють. Недавно у Гельсінкі на сорокаріччя Гельсінського заключного акту йшла мова про те, що ОБСЄ потрібно реформувати, що ця організація повинна мати превентивну функцію, грати на випередження конфліктів», — розповіла Гопко.

З іншого боку, за її словами, якщо ми зараз будемо надто критикувати ОБСЄ, не маючи альтернативи, то самі себе заженемо в ситуацію, у якій покричали — і це нічого не дало.

«Дискредитували, а потім обговорюється тема демілітаризації Широкиного, і нам потрібно присутність ОБСЄ збільшити», - каже політик.

За словами Гопко, в усіх розмовах з країнами ЄС, Канадою та іншими представники України кажуть, що нам потрібна допомога ООН, миротворчі місії. Плюс потрібно збільшувати присутність ОБСЄ і тих організацій, які нам допомагають — чеської People in Need, Червоного Хреста.

«Тобто ми чітко повинні розуміти, що для тих завдань, які є, кращих виконавців не знайти», — наголосила нардеп.

Вона зазначила, що зараз Україна має унікальні можливості щодо інтеграції у міжнародні оргаанізації — але для цього треба мати розроблену стратегію.

«Для нас участь в міжнародних організаціях та їхня присутність на Сході — чудова можливість набути досвіду. Ми повинні знайти стратегічних партнерів, але не кричати про це всюди, а має бути певне коло людей, які чітко усвідомлюють майбутнє внутрішньої та зовнішньої політики — сіли із західними партнерами, подумали і разом зробили», - підкреслила Гопко.

Тиждень.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняСекретар Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 20 грудня 1989р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, Громадська організація "Українська Основа", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Рівному, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 9.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика