






Тільки тоді, коли всі сторони перемовин у Нормандському форматі затвердять спільний варіант «дорожньою карти», документ почне діяти. Натомість Росія зараз повністю саботує цей процес.
Про це розповіла віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.
«Ми запропонували свій варіант «дорожньої карти», однак дійсним цей документ буде вважатися тільки тоді, коли всі сторони перемовин у Нормандському форматі погодяться з ним. Натомість сьогодні ми спостерігаємо повний саботаж Російської Федерації щодо роботи над «дорожньою картою», – прокоментувала Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Також віце-прем’єр зауважила, що були спільні пропозиції від французької та німецької сторони щодо вдосконалення цього документу, проте Росія, знову ж таки, відхилила їх. «Дорожня карта буде оприлюднена тільки тоді, коли документ буде повністю готовий. Наразі українські дипломати продовжують працювати над цим. Тому я не бачу необхідності у тому, щоб проект був опублікований до того, поки його затвердять усі сторони», – зауважила віце-прем’єр-міністр.