Ляпіна і Кириленко внесли до Ради законопроект про відновлення київських райрад

Народні депутати В’ячеслав Кириленко та Ксенія Ляпіна зареєстрували у ВР законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" (щодо відновлення цілісної системи місцевого самоврядування у місті Києві), повідомили у прес-службі партії "За Україну!",

Проектом закону пропонується внесення змін до Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" в частині обов’язкового відновлення діяльності районних рад у місті Києві, які було ліквідовано у вересні 2010 року, а також щодо обов’язкового призначення на посаду голови Київської міської державної адміністрації особи, яка обрана киянами Київським міським головою. Найближчі вибори до районних у місті Києві рад пропонується провести одночасно з найближчими виборами Київської міської ради.

Народні депутати переконані, що схвалення законопроекту відновить самоврядування, якого зараз у столиці практично немає. Нагадаємо, у Верховній Раді України вже зареєстровано законопроект №1032-1 про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" щодо призначення на посаду голови Київської міської державної адміністрації тільки особи, обраної Київським міським головою. Цей законопроект внесли народні депутати від опозиції - Олександр Бригинець, Андрій Павловський, Юрій Одарченко, Володимир Бондаренко, Володимир Ар′єв, Юрій Стець та Дмитро Андрієвський.

9 вересня 2010 року Київська міська рада ліквідувала районні ради з 31 жовтня 2010 р. За це рішення проголосували 95 депутатів Київради з 110 зареєстрованих у залі, проти висловилися 12. Київрада припинила з 31 жовтня шляхом ліквідації районні в місті Києві ради: Голосіївську, Дарницьку, Деснянську, Дніпровську, Оболонську, Печерську, Подільську, Святошинську, Солом’янську, Шевченківську райради, а також їхні виконавчі органи – відповідні районні державні адміністрації. Рішенням також передбачалось у десятиденний термін, з дня набрання чинності цього рішення, утворити ліквідаційні комісії районних рад та адміністрацій, а також вжити заходів щодо забезпечення функціонування райадміністрацій на базі виконавчих органів районних рад, які ліквідовуються відповідно до цього рішення.

Із 31 жовтня 2010 року в Києві були утворені районні державні адміністрації, підпорядковані Київській міській державній адміністрації: Голосіївська, Дарницька, Деснянська, Дніпровська, Оболонська, Печерська, Подільська, Святошинська, Солом’янська та Шевченківська.

NEWSru.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика