Ляпіна і Кириленко внесли до Ради законопроект про відновлення київських райрад

Народні депутати В’ячеслав Кириленко та Ксенія Ляпіна зареєстрували у ВР законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" (щодо відновлення цілісної системи місцевого самоврядування у місті Києві), повідомили у прес-службі партії "За Україну!",

Проектом закону пропонується внесення змін до Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" в частині обов’язкового відновлення діяльності районних рад у місті Києві, які було ліквідовано у вересні 2010 року, а також щодо обов’язкового призначення на посаду голови Київської міської державної адміністрації особи, яка обрана киянами Київським міським головою. Найближчі вибори до районних у місті Києві рад пропонується провести одночасно з найближчими виборами Київської міської ради.

Народні депутати переконані, що схвалення законопроекту відновить самоврядування, якого зараз у столиці практично немає. Нагадаємо, у Верховній Раді України вже зареєстровано законопроект №1032-1 про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" щодо призначення на посаду голови Київської міської державної адміністрації тільки особи, обраної Київським міським головою. Цей законопроект внесли народні депутати від опозиції - Олександр Бригинець, Андрій Павловський, Юрій Одарченко, Володимир Бондаренко, Володимир Ар′єв, Юрій Стець та Дмитро Андрієвський.

9 вересня 2010 року Київська міська рада ліквідувала районні ради з 31 жовтня 2010 р. За це рішення проголосували 95 депутатів Київради з 110 зареєстрованих у залі, проти висловилися 12. Київрада припинила з 31 жовтня шляхом ліквідації районні в місті Києві ради: Голосіївську, Дарницьку, Деснянську, Дніпровську, Оболонську, Печерську, Подільську, Святошинську, Солом’янську, Шевченківську райради, а також їхні виконавчі органи – відповідні районні державні адміністрації. Рішенням також передбачалось у десятиденний термін, з дня набрання чинності цього рішення, утворити ліквідаційні комісії районних рад та адміністрацій, а також вжити заходів щодо забезпечення функціонування райадміністрацій на базі виконавчих органів районних рад, які ліквідовуються відповідно до цього рішення.

Із 31 жовтня 2010 року в Києві були утворені районні державні адміністрації, підпорядковані Київській міській державній адміністрації: Голосіївська, Дарницька, Деснянська, Дніпровська, Оболонська, Печерська, Подільська, Святошинська, Солом’янська та Шевченківська.

NEWSru.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Веб-сторінкаДата народження: 24 березня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконувач обов’язків декана біологічного факультету, Донецький національний університет імені Василя Стуса, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 84.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика