Меркель: Якщо ми не захистимо Україну - під загрозою Європа

Федеральний канцлер Ангела Меркель не збирається, незважаючи ні на що, опускати руки в пошуку політико-дипломатичного вирішення української кризи.

Про це глава уряду заявила під час спільної з президентом США Бараком Обамою прес-конференції у Вашингтоні в понеділок, передає кореспондент Укрінформу.

"Ми докладемо всіх зусиль, щоб знайти дипломатичне вирішення конфлікту", - пообіцяла Меркель.

Канцлер заявила, що "не може дати гарантій щодо того, чим закінчаться переговори в середу (у Мінську - ред.), але ми повинні пробувати знову".

Вона, як і раніше, виступає противником передачі українській армії летальної зброї. "Прогрес, який потрібен Україні, не може бути досягнутий за допомогою більшої кількості зброї", - підкреслила глава уряду.

На думку Меркель, надання озброєнь Заходом лише більше втягне Росію у бойові дії на Сході України.

Канцлер вкотре вказала на неприпустимість перекроювання кордонів, що може призвести до найтяжчих наслідків. "Якщо ми не захистимо територіальну цілісність України, під загрозою Європа", - сказала Меркель. Вона підкреслила, що "Росія порушила ці принципи в Криму і на Донбасі".

Німецька канцлер підкреслила наявність "дуже тісної співпраці" між Європою та США, відносини між якими є на сьогодні найважливішими.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом Веб-сторінкаДата народження: 10 грудня 1989р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика