Могеріні: Якщо у Москві не домовляться, США можуть дати Україні зброю

Рішення керівництва США щодо надання Україні летальної зброї залежатиме від успіху мирних переговорів, які ініціювали лідери ЄС.

Про це заявила в останньому інтерв’ю представник ЄС у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могеріні, передає новину «Преса України».

«Якщо вже ми займаємось пошуком політичного вирішення на найвищому рівні, як це робимо ми, то забезпечення зброєю однієї з сторін мені не здається дуже послідовним жестом», - зазначила вона.

Могеріні переконана, що рішення про постачання зброї буде двостороннім: між ЄС і США. Однак у Європі поки що не хочуть, аби на Донбасі з’явилося американське озброєння.

«США це ще обговорюють, рішення не прийняте. Багато чого буде залежати від нашої здатності знайти мирне вирішення цієї кризи. Однак можливості військового вирішення не існує», - наголосила головна дипломатка Євросоюзу.

За її словами, за океаном теж сподіваються закінчити війну на Донбасі мирним шляхом.

«Рішення про збільшення зусиль для знаходження політичного розв’язання кризи було прийнято одноголосно. Ми з США знаходимося у постійному контакті і навіть американська сторона переконана, що вихід може бути лише дипломатичний», - пояснила Могеріні.

Нагадаємо, напередодні президенти Росії, Франції та канцлер Німеччини провели в Кремлі переговори щодо врегулювання ситуації в Україні, їхня зустріч тривала більше п'яти годин.

Подробиці документа, який обговорювався на вищому рівні не були озвучені, проте вже відомо, що він спрямований на імплементацію мінських угод і включає пропозиції глав усіх трьох країн, включаючи президента України Петра Порошенка.

Сторони переговорів вирішили продовжити роботу над документом і підвести попередні підсумки в розмові по телефону 8 лютого.

Преса України

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 11 квітня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, юрисконсульт, ПП "Українська консультаційна група", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 59.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика