Могеріні не висловлювалася щодо автономії Донбасу

Верховний представник ЄС Фредеріка Могеріні в інтерв`ю, яке вона давно дала австрійській газеті, не висловлювалася про надання українською владою автономного статусу Донбасу, але говорила про імплементацію Мінських домовленостей та реформи в Україні.

Таке роз`яснення щодо розповсюдженої багатьма ЗМІ інформації начебто про те, що Могеріні очікує від Києва надання автономного статусу Донбасу, зробили власному кореспонденту УНІАН у понеділок в Брюсселі в офісі Верховного представника.

”Der Kurier” (австрійська газета) сьогодні оприлюднив скорочену версію інтерв`ю Могеріні, яке вона дала достатньо давно, ще до того, як стала Верховним представником. Вона говорила про необхідність виконання Мінської угоди, а також про виклики, які стоять перед Україною, зокрема про реформи (включаючи децентралізацію)”, - пояснив співрозмовник агентства.

При цьому він припустив, що суть сказаного ”була втрачена під час перекладу”.

УНІАН

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика