Могеріні не висловлювалася щодо автономії Донбасу

Верховний представник ЄС Фредеріка Могеріні в інтерв`ю, яке вона давно дала австрійській газеті, не висловлювалася про надання українською владою автономного статусу Донбасу, але говорила про імплементацію Мінських домовленостей та реформи в Україні.

Таке роз`яснення щодо розповсюдженої багатьма ЗМІ інформації начебто про те, що Могеріні очікує від Києва надання автономного статусу Донбасу, зробили власному кореспонденту УНІАН у понеділок в Брюсселі в офісі Верховного представника.

”Der Kurier” (австрійська газета) сьогодні оприлюднив скорочену версію інтерв`ю Могеріні, яке вона дала достатньо давно, ще до того, як стала Верховним представником. Вона говорила про необхідність виконання Мінської угоди, а також про виклики, які стоять перед Україною, зокрема про реформи (включаючи децентралізацію)”, - пояснив співрозмовник агентства.

При цьому він припустив, що суть сказаного ”була втрачена під час перекладу”.

УНІАН

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 17 грудня 1992р.Відомості на момент обрання: освіта вища, помічник народного депутата України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 62.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика