Могеріні: військова атака проти КНДР була б небезпечною і безглуздою

Військова атака проти Північної Кореї була б небезпечною і безглуздою для регіону та всього світу.

Про це заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні, повідомляє La Vanguardia.

За її словами, застосування воєнного підходу до північнокорейської кризи може привести до конфлікту з драматичними наслідками.

"ЄС і далі лишатиметься відкритим для політичних можливостей у питанні денуклеаризації Корейського півострова" - сказала Могеріні.

"Наш шлях – це мирне вирішення кризи" - додала вона.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН схвалила нові санкції відносно Північної Кореї, але в резолюцію не включили найжорсткіші заходи, пропоновані адміністрацією президента США.

Рішення про нові санкції було прийнято одноголосно у відповідь на шосте ядерне випробування, яке Пхеньян провів 3 вересня.

Європейська правда

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 15 червня 1971р.Відомості на момент обрання: освіта вища, вчитель, Чернівецька гімназія № 2 Чернівецької міської ради, безпартійнa, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика