Могеріні виступила перед членами Єврокомісії з доповіддю про Україну

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні виступила перед членами Єврокомісії у Страсбурзі з повідомленням про ситуацію на сході України. Таку новину передає Преса України.

Федеріка Могеріні розповіла Єврокомісії на чолі з Жан-Клодом Юнкером про те, як розгортається конфлікт між Україною і Російською Федерацією.

Таку інформацію наш кореспондент отримав від прес-секретаря Могеріні Майї Косьянчич.

"Верховний представник поінформувала членів ЄК про останні події в Україні", - розповіла вона. Проте деталі засідання поки що невідомі, адже зустріч відбулася за закритими дверима.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Папа Римський Франциск виступив на засіданні Ради Європи у Страсбурзі. Під час своєї промови він закликав політиків якнайшвидше врегулювати ситуацію в Європі, яка останнім часом тільки погіршується.

Преса України

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика