Могеріні виступила перед членами Єврокомісії з доповіддю про Україну

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні виступила перед членами Єврокомісії у Страсбурзі з повідомленням про ситуацію на сході України. Таку новину передає Преса України.

Федеріка Могеріні розповіла Єврокомісії на чолі з Жан-Клодом Юнкером про те, як розгортається конфлікт між Україною і Російською Федерацією.

Таку інформацію наш кореспондент отримав від прес-секретаря Могеріні Майї Косьянчич.

"Верховний представник поінформувала членів ЄК про останні події в Україні", - розповіла вона. Проте деталі засідання поки що невідомі, адже зустріч відбулася за закритими дверима.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Папа Римський Франциск виступив на засіданні Ради Європи у Страсбурзі. Під час своєї промови він закликав політиків якнайшвидше врегулювати ситуацію в Європі, яка останнім часом тільки погіршується.

Преса України

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 24 вересня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, громадська організація "Життя та розвиток громад", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика