Могеріні хоче, щоб українські реформи стали реальністю

Високий представник Євросоюзу із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні закликала до конкретної роботи з проведення реформ та продовження мінського мирного процесу.

Про це вона заявила у середу в Києві на підсумковій прес-конференції за результатами свого візиту до України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні справжнім викликом є імплементація (реформ - ред.). Вся підтримка ЄС надається тому, щоб зробити їх (реформи - ред.) реальністю. Сьогоднішнє послання таке: зараз ми маємо робити реальні речі, маємо втілювати реформи та маємо зробити так, щоб мінський процес запрацював", - сказала Могеріні.

Читайте також: Могеріні чекає від Росії конкретних дій

Вона також підтвердила підтримку Євросоюзом реформ в Україні. "Ми зараз маємо втілювати реформи та зробити так, щоб вони запрацювали", - зазначила Могеріні.

Водночас вона наголосила, що Україна має продемонструвати реальні результати від їх проведення.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика