Могеріні хоче, щоб українські реформи стали реальністю

Високий представник Євросоюзу із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні закликала до конкретної роботи з проведення реформ та продовження мінського мирного процесу.

Про це вона заявила у середу в Києві на підсумковій прес-конференції за результатами свого візиту до України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні справжнім викликом є імплементація (реформ - ред.). Вся підтримка ЄС надається тому, щоб зробити їх (реформи - ред.) реальністю. Сьогоднішнє послання таке: зараз ми маємо робити реальні речі, маємо втілювати реформи та маємо зробити так, щоб мінський процес запрацював", - сказала Могеріні.

Читайте також: Могеріні чекає від Росії конкретних дій

Вона також підтвердила підтримку Євросоюзом реформ в Україні. "Ми зараз маємо втілювати реформи та зробити так, щоб вони запрацювали", - зазначила Могеріні.

Водночас вона наголосила, що Україна має продемонструвати реальні результати від їх проведення.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Веб-сторінкаДата народження: 5 листопада 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, член наглядової ради, Металургійний завод Дунаферр (Угорщина), безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика