Могеріні закликала бойовиків зупинити насильство на Донбасі

Високий представник ЄС Федеріка Могеріні закликала бойовиків самопроголошених республік зупинити насильство в Україні і відвести важку артилерію з житлових кварталів Донбасу.

Про це йдеться в поширеній заяві високого представника ЄС, новину передає "Преса України".

«Спіраль насильства у східній Україні, яка збільшується, має зупинитися. Бойові дії, спровоковані наступом сепаратистів, зокрема поблизу Дебальцевого, спричиняють небувале людське страждання та підривають усі зусилля із пошуку політичного рішення.

Артобстріли мирних громадян – де б вони не відбувалися – є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права. Потрібно якнайшвидше відвести артилерію з житлових кварталів», - йдеться в документі.

Нагадаємо, що глава МЗС Німеччини Вальтер Штайнмайер вважає, що військове вирішення конфлікту на сході України призведе до втрати її територіальної цілісності, тож німецький міністр обіцяє зробити все, щоб ситуація не вийшла «з-під контролю».

Преса України

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 11 квітня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, юрисконсульт, ПП "Українська консультаційна група", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 59.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика