Облік переселенців та забезпечення їх щомісячною адресною допомогою відбудеться в найкоротші терміни, - Людмила Денісова

З метою отримання узагальненої інформації про всі потреби переселенців та забезпечення їх матеріальною допомогою для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, Урядом 1 жовтня 2014 року прийнято низку важливих рішень. Про це Міністр соціальної політики Людмила Денісова повідомила під час розширеної наради про організацію роботи органів соціальної сфери щодо захисту переселенців та надання соціальної підтримки населенню при оплаті житлово-комунальних послуг.

Зокрема, Міністр нагадала, що запроваджено облік переселенців з Криму та районів проведення АТО, а також надання їм щомісячної адресної допомоги.
Під час наради було детально поінформовано про механізм взяття на облік та надання допомоги.

По-перше, переселенці мають стати на облік в органах соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування) та отримати відповідну довідку, яка видаватиметься в день подання заяви безоплатно.

Спрощено процедуру отримання довідок для осіб, які проживають в місцях масового (скупченого) поселення: прийняття заяв та видача довідок здійснюватиметься уповноваженими на це особами з виїздом на місця їх проживання.

По-друге, для отримання грошової допомоги уповноважений представник сім’ї звертається до органу соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування) з відповідною заявою та пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, та довідки всіх членів сім’ї про взяття на облік осіб, які переміщуються.

Грошова допомога надається з дня звернення за її призначенням та виплачується терміном не більше, ніж 6 місяців.

Розмір допомоги:
- для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) – 884 гривні на одну особу (члена сім’ї);
- для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу (члена сім’ї).

Загальна сума допомоги на сім’ю не може перевищувати 2 400 гривень.

Виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування на банківський рахунок.

Міністр зазначила, що на сьогодні система соціальної сфери опікується майже 250 тисячами переселенців. При цьому, за даними Міжвідомчого координаційного штабу, переміщеними є майже 400 тисяч осіб. І це не остаточні цифри.

«Тому головне наше завдання – це організуватися, мобілізувати наявні сили та ресурси, щоб в найкоротший термін здійснити облік переселенців та забезпечити їм надання державної підтримки», - наголосила Людмила Денісова.

Урядовий портал

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Веб-сторінкаДата народження: 5 листопада 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, член наглядової ради, Металургійний завод Дунаферр (Угорщина), безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика