Сироїд пропонує провести незалежний аудит використання коштів Верховної Ради

Сироїд ініціюватиме проведення незалежного аудиту ефективності використання коштів на утримання Апарату Верховної Ради України. Про такий намір Віце-спікер, член фракції «Обєднання «Самопоміч», Оксана Сироїд повідомила під час брифінгу у Парламенті.

На її думку, попри те, що питання ефективності роботи Апарату Верховної Ради не є найактуальнішим, воно потребує вирішення.

«Хто хоч раз бував у стінах Верховної Ради, мав змогу відчути задуху і пил ще радянських традицій. І доплисти до Європейського рівня Парламентаризму на радянських веслах неможливо. Тому я ініціюватиму проведення незалежного фінансового та функціонального аудиту Апарату Верховної Ради», – констатувала Сироїд.

За результатами такого аудиту, на переконання Віце-спікера, потрібно змінити структуру Апарату ВР і його функції, а також оптимізувати бюджет на його утримання.

Крім того, Сироїд підкреслила, що у Парламенті вже давно потрібно запровадити систему електронного документообігу.

Самопоміч

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Голова депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Голова депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаДата народження: 27 листопада 1960р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в смт Козин Обухівського району Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 1.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика