Сироїд розповіла про тиск Порошенка на депутатів

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд розповіла про тиск президента України Петра Порошенка на депутатів під час голосування за зміни до Конституції у частині судочинства

Про це вона сказала у програмі "Про політику" в ефірі телеканалу Еспресо.TV.

Сироїд вважає, що зміни до Конституції у частині судочинства відбулися через політичний тиск на депутатів.

"Був природній цей опір. Депутати не хотіли голосувати, бо вони розуміють, що це неправильне рішення, що так не можна робити. Але застосовується тиск. І цей тиск відчували депутати, коли йшло голосування за призначення Луценка генеральним прокурором. І такий самий тиск відчували депутати від "Самопомочі", які обговорювали, голосувати чи не голосувати за зміни до Конституції в частині судочинства", - сказала віце-спікер Ради.

Вона додала, що той тиск дав зворотній ефект, і "Самопоміч" не проголосувала за ці зміни.

Сироїд також розповіла, що відмова фракції підтримати судову реформу вплинула на лідера "Самопомочі" Андрія Садового.

"Те, що відбувається по сьогоднішній день у Львові стосовно міського голови, пов’язане з Грибовицьким сміттєзвалищем, це ще є відголоси й помсти за неголосування за зміни до Конституції", - сказала вона та зазначила, що Садовому багато дзвонили та "вимагали від нього, щоб він вплинув на фракцію стосовно результатів голосування".

Вона уточнила, як саме здійснювався тиск під час інших голосувань.

"Коли ще йшлося про голосування за зміни до Конституції в частині так званої децентралізації, були відкриті кримінальні справи стосовно кількох наших однопартійців. Було відкрите кримінальне провадження за фактом тиску на народних депутатів, і як раз в день голосування голову партії Андрія Садового викликали в прокуратуру, і це робилося дуже показово, щоб усі бачили, що у той день, коли йде голосування, лідер партії дає свідчення в прокуратурі", - розповіла вона.

Еспресо.TV

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Заступник Голови Верховної Ради України
Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Заступник Голови Верховної Ради УкраїниЗаступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 17 листопада 1970р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 5.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика