Соціалісти підтримують впровадження тимчасових спеціальних заходів для впровадження гендерної рівності

Соціалістична партія України надіслала відповідь на запит Мережі громадського контролю за ґендерною рівністю на виборах 2012, в якому громадські організації запитували про виконання партією зобов’язань, взятих Україною в рамках Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, Пекінської Декларації, Декларації Цілей Тисячоліття ООН про забезпечення представництва жінок і чоловіків у владі всіх рівнів у пропорційному співвідношенні не менше 30%/70% осіб кожної статі до 2015 р., а також Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

У відповіді, зокрема, йдеться, що в виборчому списку Соціалістичної партії України зареєстровано 156 кандидатів в депутати, 37 з яких жінки. В першу п'ятірку списку увійшли 2 жінки: Бондар Наталія і Беляєва Ляля.

По мажоритарним виборчим округам зареєстровано 63 кандидати від СПУ, 9 з яких жінки.

«Соціалістична партія України цілком підтримує впровадження тимчасових спеціальних заходів, спрямованих на прискорення досягнення фактичної рівності між чоловіками та жінками у парламенті України.», - говориться у листі.

Жінки у виборах

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінка Дата народження: 21 вересня 1984р. Відомості на момент обрання: освіта вища, викладачка кафедри публічного врядування, Університет "Київська школа економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика