Соціологи склали портрет ідеального депутата з точки зору виборців

Виборці хотіли б бачити майбутнього депутата представником опозиції, але прихильником зближення з Росією, непричетним до бізнесу, але міцним господарником.

Народний депутат повинен бути близький за матеріальним становищем до більшості жителів округу і здатним розуміти їхні матеріальні проблеми. Про це свідчать результати дослідження, які представив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко на засіданні круглого столу на тему: «Україна напередодні парламентських виборів», повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

За даними дослідження, ідеальний депутат — прихильник поступових перетворень, а не радикальних реформ, прихильник досягнення стабільності, навіть якщо для цього потрібно обмежити права і свободи людей, прихильник зближення України з Росією, а не Євросоюзом. У той же час депутат повинен захищати українську мову як єдину державну в Україні.

Виборці скоріше хотіли б бачити депутатом чоловіка, ніж жінку, вік при цьому не має особливого значення. При цьому він повинен дотримуватися певних ідейно-політичних поглядів та мати свою точку зору.

Перевагу виборці готові віддати людині, у якої вже є досвід політичної діяльності, можливо, колишньому народному депутату, швидше — представнику опозиції.

Також виборці хотіли б бачити майбутнього депутата місцевим політиком і кандидатом, який висунутий партією, а не самовисуванця.

На думку виборців, майбутній депутат не повинен бути причетним до бізнесу, але в той же час бути господарником, мати досвід роботи на підприємстві, або юристом.

Майбутнього депутата виборці хочуть бачити прихильником соціального захисту населення з боку держави. При цьому він повинен більше уваги приділяти зростанню економіки в цілому і виходити з того, що рівень зарплат і пенсій обумовлений рівнем економічного розвитку держави.

Дзеркало тижня

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Голова Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом Веб-сторінка Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією Веб-сторінка Перший заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінкаДата народження: 5 липня 1972р.Відомості на момент обрання: освіта вища, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 10.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика