У Богомолець закликали політиків не знімати своїх кандидатур із виборів

Керівник виборчого штабу Ольги Богомолець Сергій Опря закликав політиків не знімати своїх кандидатур із виборів президента.

Про це він сказав на прес-конференції Богомолець в "Інтерфакс-Україна", передає кореспондент tvi.ua.

Керівник штабу закликав політиків не знімати своїх кандидатур із виборів, оскільки це зменшує кількість членів ДВК. Окрім того, він закликав владу забезпечити захист виборців і надати можливість усім громадянам безперешкодно проголосувати.

Зазначимо, що сьогодні кандидат у президенти Ольга Богомолець провела свою першу відкриту прес-конференцію в Києві, на якій розповіла про те, які цілі вона ставить перед собою, які реформи планує та чим займатиметься через 5 років.

ТВі

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Голова депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Голова депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаДата народження: 27 листопада 1960р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в смт Козин Обухівського району Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 1.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика