У Верховній Раді України створено між фракційне об'єднання (МФО) "Рівні можливості"

Співголови МФО Ірина Бережна (ПР), Ірина Геращенко ("УДАР") та Олена Кондратюк ("Батьківщина") зазначили, зокрема, що діяльність народних депутатів полягатиме "у відстоюванні гендерної рівності, в тому числі щодо активного залучення жінок до суспільно-політичного життя, а також у розробленні спільних законодавчих ініціатив з цієї проблематики". За їх словами, пріоритетними напрямами роботи є боротьба з домашнім насиллям, захист прав жінок і дітей, створення рівних можливостей для чоловіків і жінок у різних сферах суспільного життя.

Члени об‘єднання повідомили також, що ними вже зареєстровано перші спільні законопроекти, зокрема, зміни до Адміністративного кодексу щодо посилення відповідальності за домашнє насилля, зміни до Сімейного кодексу щодо захисту прав дітей та внесення змін до законодавства щодо забезпечення рівних можливостей одиноких батьків і матерів.

Крім цього, Ірина Геращенко зазначила, що у Верховній Раді сьомого скликання народні депутати "продовжать ту роботу, яка була розпочата у попередньому складі парламенту". На її думку, завдяки створенню цього об'єднання не лише у Верховній Раді, але й в суспільстві вдалося активізувати тему гендерної рівності і привернути увагу до неприпустимості будь-якої дискримінації за цим принципом. "Активна позиція об'єднання сприяла тому, що політичні партії збільшили присутність жінок у виборчих списках",- підсумувала І.Геращенко і наголосила, що МФО і надалі проводитиме активну роботу з метою виконання Україною своїх міжнародних зобов'язань в питаннях гендерної рівності і збільшення присутності жінок у владі.

Члени міжфракційного об‘єднання повідомили, зокрема, що вони планують спільно працювати над прийняттям низки соціальних законопроектів та ініціатив щодо протидії насильства в сім‘ї. Народні депутати також наголосили на тому, що активне залучення жінок до суспільно-політичного життя є одним з важливих пріоритетів європейської політичної культури і традиції. На їхню думку, збільшення жінок у владі сприятиме й активізації євроінтеграції, що є ключовою стратегічною метою України. У своїй роботі МФО планує використовувати досвід гендерних об`єднань в парламентах європейських країн, де подібні групи довели свою ефективність.

До об'єднання увійшли народні депутати Наталя Агафонова, Ольга Бєлькова, Олена Бондаренко, Ірина Горіна, Лілія Гриневич, Марія Іонова, Микола Княжицький, Олександра Кужель, Степан Курпіль, Марія Матіос, Ірина, Мельничук, Валентин Наливайченко, Наталя Новак, Володимир Олійник, Олеся Оробець, Ростислав Павленко, Андрій Пінчук, Таїсія Повалій, Оксана Продан, Павло Розенко, Юрій Стець, Борис Тарасюк, Микола Томенко.

ЮРЛІГА

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Веб-сторінкаДата народження: 2 листопада 1967р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, адвокат, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 13.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика